BBKE

Tatabányai verseny

Óriási eredmény Tatabányai verseny

Húsvét vasárnap rendezte a Tatabányai Kerékpáros és Triatlon klub az Országos Amatőr Bajnokság 3. fordulóját. A 15 és 30 km-es távon a Bakony Bike Kerékpáros Egyesület 9 fővel képviseltette magát. A dimbes-dombos, kisebb heggyel tarkított táv megtételét még a szél is nehezítette, ami az egyesület szempontjából szerencsésnek bizonyult, mert Bakos András megnyerte a kategóriáját. Érdekes, hogy egy kategóriával lejjebb induló Tagscherer Imre is másodpercre ugyanannyi idő alatt végzett, a mi Neki a 4. helyhez volt elég.

Eredményeink:

 

Rövid táv (15 km):

 

Férfi 3: Leiner Viktor: 9.

Férfi 9. Vida Mihály: 4.

 

Hosszú táv (30km)

 

Férfi 4: Ifj. Kocsi Tamás: 7.

Férfi 5: Pardi Bálint: 22.

Férfi 6: Tagscherer Imre: 4.

Férfi 7: Bakos András: 1.

Zsingor Attila: 13.

Férfi 8: Tóbiás Sándor: 7.

Berkes Lajos: 9.

 

Eredményeikhez gratulálunk!!!

 

Üdvözlettel:

Rummel Ferenc

B.B.K.E

idofutam2010

Eredmények 2010. április 25.

Amatőr Kupa IV. forduló

Pétfürdő->Csákány híd->Ősi->Berhida->Pétfürdő Táv: 21 km.

_______________________________________________________________________________

A.S. K.S. R.Sz. Név K.Cs. Csapat Eredmény Hátrány Átlag

 

 

1 1 33 Simon Balázs Férfi 5 AEGON P-NIVO NOTEBOO 0:28:33 0:00:00 44.13

2 1 121 Tallián Péter Férfi 6 BSMC 0:29:15 0:00:42 43.08

3 2 37 Fábián Norbert Férfi 5 Ózdi KE 0:29:16 0:00:43 43.05

4 3 6 Bozó Lajos Férfi 5 FTC 0:29:30 0:00:57 42.71

5 2 103 Hrotkó Csaba Férfi 6 Siófoki KSC 0:29:45 0:01:12 42.35

6 1 64 Bakos András Férfi 7 Bakony Bike KE 0:29:47 0:01:14 42.31

7 3 111 Lengyel Gábor Férfi 6 Go Fast Bike Express 0:30:05 0:01:32 41.88

8 4 42 Kutács Zsolt Férfi 5 Peppe KSE 0:30:11 0:01:38 41.74

9 4 131 Hubert Ferenc Férfi 6 AC Columbia 0:30:28 0:01:55 41.36

10 5 142 Csontos László Férfi 5 Salgótarjáni H.K.E. 0:30:32 0:01:59 41.27

11 6 7 Bernárd Bendegúz Férfi 5 FTC 0:30:35 0:02:02 41.20

12 5 115 Pós Gergő Férfi 6 Biondo Bike Club 0:30:36 0:02:03 41.18

12 1 138 Papp Zoltán Férfi 8 Karbona 0:30:36 0:02:03 41.18

14 2 134 Huszár László Férfi 8 Karbona 0:30:41 0:02:08 41.06

15 2 114 Keller István Férfi 7 Velocity 0:30:49 0:02:16 40.89

15 3 54 Takács Péter Férfi 7 Mazsola KSE 0:30:49 0:02:16 40.89

17 4 31 Specziár András Férfi 7 Balaton-Party KE 0:30:50 0:02:17 40.86

18 7 38 Szilágyi Péter Pál Férfi 5 AEGON P-NIVO NOTEBOO 0:30:56 0:02:23 40.73

19 6 152 Csala Viktor Férfi 6 Szolnoki Bicósok 0:31:03 0:02:30 40.58

20 7 71 Tagscherer Imre Férfi 6 Bakony Bike KE 0:31:05 0:02:32 40.54

21 5 44 Kiss Zoltán Férfi 7 0:31:16 0:02:43 40.30

21 8 75 Petró Károly Férfi 6 0:31:16 0:02:43 40.30

23 8 8 Makács Gábor Férfi 5 0:31:17 0:02:44 40.28

24 9 47 Havas Péter Férfi 6 CERVELO.HU 0:31:21 0:02:48 40.19

25 9 14 Lőrincz Gergely Férfi 5 Blue Scorpions 0:31:30 0:02:57 40.00

26 1 96 Langó Zoltán Férfi 4 Giant-Gyömrő 0:31:32 0:02:59 39.96

26 6 32 Pál Zsolt Férfi 7 Biondo Bike Club 0:31:32 0:02:59 39.96

28 10 78 Horváth Balázs Férfi 6 BVSC-Bikemag 0:31:33 0:03:00 39.94

29 11 112 Schettrer Zoltán Férfi 6 Szerpentin KE 0:31:42 0:03:09 39.75

30 12 109 Varga Bence Férfi 6 Peppe KSE 0:31:47 0:03:14 39.64

30 7 153 Greff Balázs Férfi 7 Biondo Bike Club 0:31:47 0:03:14 39.64

30 12 130 Dankó Szabolcs Férfi 6 Karbona 0:31:47 0:03:14 39.64

30 12 18 Nagy Márk Férfi 6 ORTRI 0:31:47 0:03:14 39.64

34 8 76 Kolb Tamás Férfi 7 Blue Scorpions 0:32:01 0:03:28 39.35

35 10 48 Braun Ferenc Attila Férfi 5 Mogyi SE 0:32:03 0:03:30 39.31

36 9 40 Hreblay Jenő Férfi 7 AEGON P-NIVO NOTEBOO 0:32:15 0:03:42 39.07

37 15 129 Rózsás Attila Férfi 6 Peppe KSE 0:32:19 0:03:46 38.99

38 16 34 Endrédi Erhard Férfi 6 Peppe KSE 0:32:29 0:03:56 38.79

38 11 123 Németh Viktor Férfi 5 BVKK 0:32:29 0:03:56 38.79

40 3 150 Labancz István Férfi 8 Szolnoki Bicósok 0:32:32 0:03:59 38.73

41 17 41 Molnár Tamás Gusztáv Férfi 6 AEGON P-NIVO NOTEBOO 0:32:40 0:04:07 38.57

42 12 148 Kiss Áron Férfi 5 Mátra Biker SC 0:32:47 0:04:14 38.43

43 4 30 Benedek István Férfi 8 Balaton-Party KE 0:32:48 0:04:15 38.41

44 13 35 Balás Gergely Férfi 5 AEGON P-NIVO NOTEBOO 0:32:56 0:04:23 38.26

45 5 127 Pál József Férfi 8 Blue Scorpions 0:32:58 0:04:25 38.22

46 1 136 Veres Marcell Férfi 3 Karbona 0:32:59 0:04:26 38.20

47 1 97 Brassay Réka Női 3 VKSE 0:33:07 0:04:34 38.05

48 6 140 Hajdu Jenő Férfi 8 Postás SE 0:33:12 0:04:39 37.95

49 2 128 Papp Enikő Női 3 Blue Scorpions 0:33:16 0:04:43 37.88

50 2 86 Ancsin Marek Férfi 3 MaMa-TREK 0:33:19 0:04:46 37.82

51 10 85 Viszlai Igor Férfi 7 PIKO-BIKE Komarno 0:33:30 0:04:57 37.61

52 14 169 Császár Levente Férfi 5 Bakony Bike KE 0:33:31 0:04:58 37.59

52 11 9 Ecsedi Péter Férfi 7 0:33:31 0:04:58 37.59

54 18 74 Rendes Ákos Férfi 6 Peppe KSE 0:33:35 0:05:02 37.52

55 15 15 Somogyi György Férfi 5 BEAC Polythlon 0:33:37 0:05:04 37.48

56 19 92 Zöllner Viktor Férfi 6 0:33:43 0:05:10 37.37

57 1 137 Sztruhár József Férfi 9 Karbona 0:33:47 0:05:14 37.30

58 20 82 Szabó Sándor (73) Férfi 6 Giant-Gyömrő 0:33:50 0:05:17 37.24

59 2 133 Mogyorosi Máté Férfi 4 BSMC 0:33:53 0:05:20 37.19

60 12 68 Nagy László Férfi 7 Bakony Bike KE 0:34:11 0:05:38 36.86

61 7 5 Menyhért Ferenc Férfi 8 0:34:16 0:05:43 36.77

61 21 77 Nagy Tibor Férfi 6 Gruppetto 0:34:16 0:05:43 36.77

63 22 151 Szabó László Férfi 6 Szolnoki Bicósok 0:34:18 0:05:45 36.73

64 13 65 Zsingor Attila Férfi 7 Bakony Bike KE 0:34:21 0:05:48 36.68

65 2 102 Sárfalvi Béla Férfi 9 Blue Scorpions 0:34:22 0:05:49 36.66

66 14 108 Bali Sándor Férfi 7 0:34:28 0:05:55 36.56

67 3 135 Nagy Enikő Női 3 Karbona 0:34:31 0:05:58 36.50

68 15 89 Ancsin Róbert Férfi 7 MaMa-TREK 0:34:33 0:06:00 36.47

69 16 87 Berki Csaba Férfi 5 Orosházi Ker. Érdekv 0:34:38 0:06:05 36.38

70 16 110 Prohászka József Férfi 7 0:34:44 0:06:11 36.28

70 16 94 Kindl Gábor Férfi 7 Spuri SC 0:34:44 0:06:11 36.28

72 17 154 Zudor Imre Férfi 5 PCCC 0:34:45 0:06:12 36.26

73 18 19 Nagy Endre Férfi 7 0:34:49 0:06:16 36.19

74 23 132 Solti Ferenc Férfi 6 Ac. Columbia 2008 0:34:56 0:06:23 36.07

75 18 50 Kőszegi Péter Férfi 5 0:34:59 0:06:26 36.02

76 8 67 Tóbiás Sándor Férfi 8 Bakony Bike KE 0:35:08 0:06:35 35.86

77 19 143 Kubicza Norbert Férfi 5 Giant-Gyömrő 0:35:13 0:06:40 35.78

78 20 113 Angyal Gábor Férfi 5 0:35:14 0:06:41 35.76

79 21 117 Tál Gábor Férfi 5 VKSE 0:35:16 0:06:43 35.73

80 24 141 Forgó Tibor Férfi 6 Salgótarjáni H.K.E. 0:35:18 0:06:45 35.69

80 19 124 Kovács Roland Férfi 7 BVKK 0:35:18 0:06:45 35.69

82 20 16 Mészáros János Férfi 7 Green Meteor SC 0:35:22 0:06:49 35.63

83 25 100 Horváth Szabolcs Férfi 6 Veszprémi Triatlon 0:35:23 0:06:50 35.61

84 26 149 Tirszin Robin Férfi 6 AEGON P-NIVO NOTEBOO 0:35:25 0:06:52 35.58

85 22 39 Bajcsi Balázs Férfi 5 AEGON P-NIVO NOTEBOO 0:35:33 0:07:00 35.44

86 23 36 Móricz Tamás Férfi 5 AEGON P-NIVO NOTEBOO 0:35:34 0:07:01 35.43

87 27 49 Fábián Zoltán Férfi 6 0:35:39 0:07:06 35.34

88 28 Lőrincz Péter Férfi 6 Bakony Bike KE 0:35:42 0:07:09 35.29

89 24 83 Bollók Norbert Férfi 5 VKE-NELSON 0:35:45 0:07:12 35.24

90 25 98 Német Gábor Férfi 5 0:35:48 0:07:15 35.20

91 4 95 Kiss Melinda Női 3 Spuri SC 0:35:54 0:07:21 35.10

91 29 52 Budai Sándor Férfi 6 0:35:54 0:07:21 35.10

93 30 120 Szeiler Zoltán Férfi 6 VKSE 0:35:55 0:07:22 35.08

94 9 57 Berkes Lajos Férfi 8 Bakony Bike KE 0:36:03 0:07:30 34.95

95 3 93 Pápai Ádám Férfi 3 GIANT-Gyömrő 0:36:06 0:07:33 34.90

96 21 81 Berzi József Férfi 7 Giant-Gyömrő 0:36:22 0:07:49 34.65

97 31 107 Fenekes Zsolt Férfi 6 0:36:27 0:07:54 34.57

97 22 79 Nyerges Bognár János Férfi 7 Trek Józsefhegyi SE 0:36:27 0:07:54 34.57

99 26 69 Rédling Béla Férfi 5 Bakony Bike KE 0:36:29 0:07:56 34.54

100 23 58 Bíró Tamás Férfi 7 Bakony Bike KE 0:36:35 0:08:02 34.44

101 10 90 Márta Mihály Férfi 8 Szolnoki Bicósok 0:36:39 0:08:06 34.38

102 3 116 Holló Ferenc Férfi 9 WRT 0:36:51 0:08:18 34.19

103 27 59 Pardi Bálint Férfi 5 Bakony Bike KE 0:36:52 0:08:19 34.18

104 11 13 Király Béla Férfi 8 0:36:53 0:08:20 34.16

105 28 60 Horváth Tamás Férfi 5 Esztergomi Küllőszag 0:36:55 0:08:22 34.13

106 12 101 Varga Gusztáv Férfi 8 Blue Scorpions 0:37:02 0:08:29 34.02

107 32 139 Kubicza Szabolcs Férfi 6 0:37:09 0:08:36 33.92

108 33 43 Horváth Szabolcs Férfi 6 0:37:18 0:08:45 33.78

109 5 72 Benácsi Szandra Női 3 GIANT-Gyömrő 0:37:23 0:08:50 33.70

110 34 145 Hettich Zsolt Férfi 6 Mátra Biker SC 0:37:29 0:08:56 33.61

111 6 51 Lovas Kata Női 3 Szeged KSC 0:37:34 0:09:01 33.54

112 35 55 Vida Zsolt Férfi 6 Bakony Bike KE 0:37:45 0:09:12 33.38

112 1 73 Kormos Veronika Anna Női 2 GIANT-Gyömrő 0:37:45 0:09:12 33.38

114 4 105 Andristyák József Férfi 9 BSMC 0:37:53 0:09:20 33.26

115 4 66 Leiner Viktor Férfi 3 Bakony Bike KE 0:38:07 0:09:34 33.06

115 36 118 Pordán Attila Férfi 6 0:38:07 0:09:34 33.06

117 3 91 Lengyel Márk Férfi 4 WRT 0:38:09 0:09:36 33.03

118 24 22 Molnár “Yeti” Tibor Férfi 7 Esztergomi Küllőszag 0:38:20 0:09:47 32.87

119 2 125 Holló Kitti Női 2 ORTRI 0:38:22 0:09:49 32.84

120 7 147 Budai Beáta Női 3 Mátra Biker SC 0:38:26 0:09:53 32.78

121 13 106 Orosz Mihály Férfi 8 OROMI SC 0:38:36 0:10:03 32.64

122 8 144 Lőrincz Andrea Női 3 Mátra Biker SC 0:38:50 0:10:17 32.45

12 9 99 Györffy Györgyi Női 3 0:39:06 0:10:33 32.23

124 4 23 Nagy Ákos Férfi 4 Esztergomi Küllőszag 0:39:18 0:10:45 32.06

125 37 62 Bodnár Gábor Férfi 6 BVKK 0:39:34 0:11:01 31.84

126 29 119 Farkas Imre Ádám Férfi 5 0:39:36 0:11:03 31.82

127 38 12 Halász Gábor Férfi 6 0:39:51 0:11:18 31.62

128 39 53 Lukács Péter Férfi 6 0:40:02 0:11:29 31.47

129 40 20 Erdősi Szabolcs Férfi 6 0:40:03 0:11:30 31.46

130 5 70 Vida Mihály Férfi 9 Bakony Bike KE 0:40:28 0:11:55 31.14

131 30 17 Dombi László Férfi 5 0:40:42 0:12:09 30.96

132 14 104 Ruthart Vilmos Férfi 8 BVKK 0:40:43 0:12:10 30.95

133 10 21 Kocsiné Eszes Mónika Női 3 Bakony Bike KE 0:41:11 0:12:38 30.59

134 5 10 Kab Ákos Férfi 4 Blue Scorpions 0:41:21 0:12:48 30.47

135 6 4 Dr. Tóth László Férfi 9 0:41:27 0:12:54 30.40

136 5 126 Ecsedi Mátyás Férfi 3 0:42:08 0:13:35 29.91

137 7 84 Kuti Géza Férfi 9 0:42:16 0:13:43 29.81

138 25 25 Bélai Gábor Férfi 7 Esztergomi Küllőszag 0:42:42 0:14:09 29.51

139 1 29 Zongor Zalán Férfi 2 0:44:10 0:15:37 28.53

140 31 24 Ecker László Férfi 5 EKKE 0:44:37 0:16:04 28.24

141 6 27 Nádai Bence Férfi 4 0:44:48 0:16:15 28.13

142 26 28 Nádai Zoltán Dr. Férfi 7 0:46:48 0:18:15 26.92

143 41 26 Mezős Béla Férfi 6 EKKE 0:48:04 0:19:31 26.21

144 15 88 Tóth István Férfi 8 0:49:47 0:21:14 25.31

145 42 45 Balázs Levente Férfi 6 0:53:51 0:25:18 23.40

11 46 Gergely Krisztina Női 3 1:00:12 0:31:39 20.93

 

 

 

Számolt idők :

 

80 Szalai Ádám Férfi 5 1:01:12

146 Czakó Péter Férfi 6 1:01:12

56 Imre Zsolt Férfi 6 1:01:12

idofutam2010

Korcsoportos lista 2010. április 25.

A Bakony Bike Kerékpáros Egyesület 2010. április 25

 

X. Péti- Nagydíj Időfutam Nyílt Kerékpárverseny Pétfürdő

_______________________________________________________________________________

Amatőr Kupa IV. forduló

Pétfürdő->Csákány híd->Ősi->Berhida->Pétfürdő Táv: 21 km.

_______________________________________________________________________________

K.S. R.Sz. Név K.Cs. Csapat Eredmény Hátrány Átlag

 

Korcsoportos lista: Férfi 2

 

1 29 Zongor Zalán Férfi 2 0:44:10 0:00:00 28.53

 

 

Korcsoportos lista: Férfi 3

 

1 136 Veres Marcell Férfi 3 Karbona 0:32:59 0:00:00 38.20

2 86 Ancsin Marek Férfi 3 MaMa-TREK 0:33:19 0:00:20 37.82

3 93 Pápai Ádám Férfi 3 GIANT-Gyömrő 0:36:06 0:03:07 34.90

4 66 Leiner Viktor Férfi 3 Bakony Bike KE 0:38:07 0:05:08 33.06

5 126 Ecsedi Mátyás Férfi 3 0:42:08 0:09:09 29.91

 

 

Korcsoportos lista: Férfi 4

 

1 96 Langó Zoltán Férfi 4 Giant-Gyömrő 0:31:32 0:00:00 39.96

2 133 Mogyorosi Máté Férfi 4 BSMC 0:33:53 0:02:21 37.19

3 91 Lengyel Márk Férfi 4 WRT 0:38:09 0:06:37 33.03

4 23 Nagy Ákos Férfi 4 Esztergomi Küllőszag 0:39:18 0:07:46 32.06

5 10 Kab Ákos Férfi 4 Blue Scorpions 0:41:21 0:09:49 30.47

6 27 Nádai Bence Férfi 4 0:44:48 0:13:16 28.13

 

 

Korcsoportos lista: Férfi 5

 

1 33 Simon Balázs Férfi 5 AEGON P-NIVO NOTEBOO 0:28:33 0:00:00 44.13

2 37 Fábián Norbert Férfi 5 Ózdi KE 0:29:16 0:00:43 43.05

3 6 Bozó Lajos Férfi 5 FTC 0:29:30 0:00:57 42.71

4 42 Kutács Zsolt Férfi 5 Peppe KSE 0:30:11 0:01:38 41.74

5 142 Csontos László Férfi 5 Salgótarjáni H.K.E. 0:30:32 0:01:59 41.27

6 7 Bernárd Bendegúz Férfi 5 FTC 0:30:35 0:02:02 41.20

7 38 Szilágyi Péter Pál Férfi 5 AEGON P-NIVO NOTEBOO 0:30:56 0:02:23 40.73

8 8 Makács Gábor Férfi 5 0:31:17 0:02:44 40.28

9 14 Lőrincz Gergely Férfi 5 Blue Scorpions 0:31:30 0:02:57 40.00

10 48 Braun Ferenc Attila Férfi 5 Mogyi SE 0:32:03 0:03:30 39.31

11 123 Németh Viktor Férfi 5 BVKK 0:32:29 0:03:56 38.79

12 148 Kiss Áron Férfi 5 Mátra Biker SC 0:32:47 0:04:14 38.43

13 35 Balás Gergely Férfi 5 AEGON P-NIVO NOTEBOO 0:32:56 0:04:23 38.26

14 169 Császár Levente Férfi 5 Bakony Bike KE 0:33:31 0:04:58 37.59

15 15 Somogyi György Férfi 5 BEAC Polythlon 0:33:37 0:05:04 37.48

16 87 Berki Csaba Férfi 5 Orosházi Ker. Érdekv 0:34:38 0:06:05 36.38

17 154 Zudor Imre Férfi 5 PCCC 0:34:45 0:06:12 36.26

18 50 Kőszegi Péter Férfi 5 0:34:59 0:06:26 36.02

19 143 Kubicza Norbert Férfi 5 Giant-Gyömrő 0:35:13 0:06:40 35.78

20 113 Angyal Gábor Férfi 5 0:35:14 0:06:41 35.76

21 117 Tál Gábor Férfi 5 VKSE 0:35:16 0:06:43 35.73

22 39 Bajcsi Balázs Férfi 5 AEGON P-NIVO NOTEBOO 0:35:33 0:07:00 35.44

23 36 Móricz Tamás Férfi 5 AEGON P-NIVO NOTEBOO 0:35:34 0:07:01 35.43

24 83 Bollók Norbert Férfi 5 VKE-NELSON 0:35:45 0:07:12 35.24

25 98 Német Gábor Férfi 5 0:35:48 0:07:15 35.20

26 69 Rédling Béla Férfi 5 Bakony Bike KE 0:36:29 0:07:56 34.54

27 59 Pardi Bálint Férfi 5 Bakony Bike KE 0:36:52 0:08:19 34.18

28 60 Horváth Tamás Férfi 5 Esztergomi Küllőszag 0:36:55 0:08:22 34.13

29 119 Farkas Imre Ádám Férfi 5 0:39:36 0:11:03 31.82

30 17 Dombi László Férfi 5 0:40:42 0:12:09 30.96

31 24 Ecker László Férfi 5 EKKE 0:44:37 0:16:04 28.24

 

 

Korcsoportos lista: Férfi 6

 

1 121 Tallián Péter Férfi 6 BSMC 0:29:15 0:00:00 43.08

2 103 Hrotkó Csaba Férfi 6 Siófoki KSC 0:29:45 0:00:30 42.35

3 111 Lengyel Gábor Férfi 6 Go Fast Bike Express 0:30:05 0:00:50 41.88

4 131 Hubert Ferenc Férfi 6 AC Columbia 0:30:28 0:01:13 41.36

5 115 Pós Gergő Férfi 6 Biondo Bike Club 0:30:36 0:01:21 41.18

6 152 Csala Viktor Férfi 6 Szolnoki Bicósok 0:31:03 0:01:48 40.58

7 71 Tagscherer Imre Férfi 6 Bakony Bike KE 0:31:05 0:01:50 40.54

8 75 Petró Károly Férfi 6 0:31:16 0:02:01 40.30

9 47 Havas Péter Férfi 6 CERVELO.HU 0:31:21 0:02:06 40.19

10 78 Horváth Balázs Férfi 6 BVSC-Bikemag 0:31:33 0:02:18 39.94

11 112 Schettrer Zoltán Férfi 6 Szerpentin KE 0:31:42 0:02:27 39.75

12 109 Varga Bence Férfi 6 Peppe KSE 0:31:47 0:02:32 39.64

12 130 Dankó Szabolcs Férfi 6 Karbona 0:31:47 0:02:32 39.64

12 18 Nagy Márk Férfi 6 ORTRI 0:31:47 0:02:32 39.64

15 129 Rózsás Attila Férfi 6 Peppe KSE 0:32:19 0:03:04 38.99

16 34 Endrédi Erhard Férfi 6 Peppe KSE 0:32:29 0:03:14 38.79

17 41 Molnár Tamás Gusztáv Férfi 6 AEGON P-NIVO NOTEBOO 0:32:40 0:03:25 38.57

18 74 Rendes Ákos Férfi 6 Peppe KSE 0:33:35 0:04:20 37.52

19 92 Zöllner Viktor Férfi 6 0:33:43 0:04:28 37.37

20 82 SzabóSándor (73) Férfi 6 Giant-Gyömrő 0:33:50 0:04:35 37.24

21 77 Nagy Tibor Férfi 6 Gruppetto 0:34:16 0:05:01 36.77

22 151 Szabó László Férfi 6 Szolnoki Bicósok 0:34:18 0:05:03 36.73

23 132 Solti Ferenc Férfi 6 Ac. Columbia 2008 0:34:56 0:05:41 36.07

24 141 Forgó Tibor Férfi 6 Salgótarjáni H.K.E. 0:35:18 0:06:03 35.69

25 100 Horváth Szabolcs Férfi 6 Veszprémi Triatlon 0:35:23 0:06:08 35.61

26 149 Tirszin Robin Férfi 6 AEGON P-NIVO NOTEBOO 0:35:25 0:06:10 35.58

27 49 Fábián Zoltán Férfi 6 0:35:39 0:06:24 35.34

28 63 Lőrincz Péter Férfi 6 Bakony Bike KE 0:35:42 0:06:27 35.29

29 52 Budai Sándor Férfi 6 0:35:54 0:06:39 35.10

30 120 Szeiler Zoltán Férfi 6 VKSE 0:35:55 0:06:40 35.08

31 107 Fenekes Zsolt Férfi 6 0:36:27 0:07:12 34.57

32 139 Kubicza Szabolcs Férfi 6 0:37:09 0:07:54 33.92

33 43 Horváth Szabolcs Férfi 6 0:37:18 0:08:03 33.78

34 145 Hettich Zsolt Férfi 6 Mátra Biker SC 0:37:29 0:08:14 33.61

35 55 Vida Zsolt Férfi 6 Bakony Bike KE 0:37:45 0:08:30 33.38

36 118 Pordán Attila Férfi 6 0:38:07 0:08:52 33.06

37 62 Bodnár Gábor Férfi 6 BVKK 0:39:34 0:10:19 31.84

38 12 Halász Gábor Férfi 6 0:39:51 0:10:36 31.62

39 53 Lukács Péter Férfi 6 0:40:02 0:10:47 31.47

40 20 Erdősi Szabolcs Férfi 6 0:40:03 0:10:48 31.46

41 26 Mezős Béla Férfi 6 EKKE 0:48:04 0:18:49 26.21

42 45 Balázs Levente Férfi 6 0:53:51 0:24:36 23.40

 

 

Korcsoportos lista: Férfi 7

 

1 64 Bakos András Férfi 7 Bakony Bike KE 0:29:47 0:00:00 42.31

2 114 Keller István Férfi 7 Velocity 0:30:49 0:01:02 40.89

3 54 Takács Péter Férfi 7 Mazsola KSE 0:30:49 0:01:02 40.89

4 31 Specziár András Férfi 7 Balaton-Party KE 0:30:50 0:01:03 40.86

5 44 Kiss Zoltán Férfi 7 0:31:16 0:01:29 40.30

6 32 Pál Zsolt Férfi 7 Biondo Bike Club 0:31:32 0:01:45 39.96

7 153 Greff Balázs Férfi 7 Biondo Bike Club 0:31:47 0:02:00 39.64

8 76 Kolb Tamás Férfi 7 Blue Scorpions 0:32:01 0:02:14 39.35

9 40 Hreblay Jenő Férfi 7 AEGON P-NIVO NOTEBOO 0:32:15 0:02:28 39.07

10 85 Viszlai Igor Férfi 7 PIKO-BIKE Komarno 0:33:30 0:03:43 37.61

11 9 Ecsedi Péter Férfi 7 0:33:31 0:03:44 37.59

12 68 Nagy László Férfi 7 Bakony Bike KE 0:34:11 0:04:24 36.86

13 65 Zsingor Attila Férfi 7 Bakony Bike KE 0:34:21 0:04:34 36.68

14 108 Bali Sándor Férfi 7 0:34:28 0:04:41 36.56

15 89 Ancsin Róbert Férfi 7 MaMa-TREK 0:34:33 0:04:46 36.47

16 110 Prohászka József Férfi 7 0:34:44 0:04:57 36.28

16 94 Kindl Gábor Férfi 7 Spuri SC 0:34:44 0:04:57 36.28

18 19 Nagy Endre Férfi 7 0:34:49 0:05:02 36.19

19 124 Kovács Roland Férfi 7 BVKK 0:35:18 0:05:31 35.69

20 16 Mészáros János Férfi 7 Green Meteor SC 0:35:22 0:05:35 35.63

21 81 Berzi József Férfi 7 Giant-Gyömrő 0:36:22 0:06:35 34.65

22 79 Nyerges Bognár János Férfi 7 Trek Józsefhegyi SE 0:36:27 0:06:40 34.57

23 58 Bíró Tamás Férfi 7 Bakony Bike KE 0:36:35 0:06:48 34.44

24 22 Molnár “Yeti” Tibor Férfi 7 Esztergomi Küllőszag 0:38:20 0:08:33 32.87

25 25 Bélai Gábor Férfi 7 Esztergomi Küllőszag 0:42:42 0:12:55 29.51

26 28 Nádai Zoltán Dr. Férfi 7 0:46:48 0:17:01 26.92

 

 

Korcsoportos lista: Férfi 8

 

1 138 Papp Zoltán Férfi 8 Karbona 0:30:36 0:00:00 41.18

2 134 Huszár László Férfi 8 Karbona 0:30:41 0:00:05 41.06

3 150 Labancz István Férfi 8 Szolnoki Bicósok 0:32:32 0:01:56 38.73

4 30 Benedek István Férfi 8 Balaton-Party KE 0:32:48 0:02:12 38.41

5 127 Pál József Férfi 8 Blue Scorpions 0:32:58 0:02:22 38.22

6 140 Hajdu Jenő Férfi 8 Postás SE 0:33:12 0:02:36 37.95

7 5 Menyhért Ferenc Férfi 8 0:34:16 0:03:40 36.77

8 67 Tóbiás Sándor Férfi 8 Bakony Bike KE 0:35:08 0:04:32 35.86

9 57 Berkes Lajos Férfi 8 Bakony Bike KE 0:36:03 0:05:27 34.95

10 90 Márta Mihály Férfi 8 Szolnoki Bicósok 0:36:39 0:06:03 34.38

11 13 Király Béla Férfi 8 0:36:53 0:06:17 34.16

12 101 Varga Gusztáv Férfi 8 Blue Scorpions 0:37:02 0:06:26 34.02

13 106 Orosz Mihály Férfi 8 OROMI SC 0:38:36 0:08:00 32.64

14 104 Ruthart Vilmos Férfi 8 BVKK 0:40:43 0:10:07 30.95

15 88 Tóth István Férfi 8 0:49:47 0:19:11 25.31

 

 

Korcsoportos lista: Férfi 9

 

1 137 Sztruhár József Férfi 9 Karbona 0:33:47 0:00:00 37.30

2 102 Sárfalvi Béla Férfi 9 Blue Scorpions 0:34:22 0:00:35 36.66

3 116 Holló Ferenc Férfi 9 WRT 0:36:51 0:03:04 34.19

4 105 Andristyák József Férfi 9 BSMC 0:37:53 0:04:06 33.26

5 70 Vida Mihály Férfi 9 Bakony Bike KE 0:40:28 0:06:41 31.14

6 4 Dr. Tóth László Férfi 9 0:41:27 0:07:40 30.40

7 84 Kuti Géza Férfi 9 0:42:16 0:08:29 29.81

 

 

Korcsoportos lista: Női 2

 

1 73 Kormos Veronika Anna Női 2 GIANT-Gyömrő 0:37:45 0:00:00 33.38

2 125 Holló Kitti Női 2 ORTRI 0:38:22 0:00:37 32.84

 

 

Korcsoportos lista: Női 3

 

1 97 Brassay Réka Női 3 VKSE 0:33:07 0:00:00 38.05

2 128 Papp Enikő Női 3 Blue Scorpions 0:33:16 0:00:09 37.88

3 135 Nagy Enikő Női 3 Karbona 0:34:31 0:01:24 36.50

4 95 Kiss Melinda Női 3 Spuri SC 0:35:54 0:02:47 35.10

5 72 Benácsi Szandra Női 3 GIANT-Gyömrő 0:37:23 0:04:16 33.70

6 51 Lovas Kata Női 3 Szeged KSC 0:37:34 0:04:27 33.54

7 147 Budai Beáta Női 3 Mátra Biker SC 0:38:2 0:05:19 32.78

8 144 Lőrincz Andrea Női 3 Mátra Biker SC 0:38:50 0:05:43 32.45

9 99 Györffy Györgyi Női 3 0:39:06 0:05:59 32.23

10 21 Kocsiné Eszes Mónika Női 3 Bakony Bike KE 0:41:11 0:08:04 30.59

11 46 Gergely Krisztina Női 3 1:00:12 0:27:05 20.93

 

 

Idő nélküliek !

 

0 80 Szalai Ádám Férfi 15 0:00:00

0 146 Czakó Péter Férfi 16 Mátra Biker SC 0:00:00

0 56 Imre Zsolt Férfi 16 Stukko Design Team 0:00:00