petinagydij2013kiemelt

XIII. Péti – Nagydíj Időfutam Nyílt Kerékpárversenyt Pétfürdőn Országos Amatőrbajnokság 4. forduló

Jegyzőkönyv

2013. április 28-án (vasárnap) rendezte meg a Bakony Bike Kerékpáros Egyesület a
XIII. Péti – Nagydíj Időfutam Nyílt Kerékpárversenyt Pétfürdőn
Országos Amatőrbajnokság
4. forduló

Bakos András a Bakony Bike Kerékpáros Egyesületből a korcsoportjában az előkelő 2. helyen végzett. Őt követték: Tagscherer Imre.Szilágyi Péter-Pál,Lerner Csaba, Nagy László,Vida Zsolt,Zsingor Attila,Tar Zoltán,Bíró Tamás,Tóbiás Sándor,Tamási Ivett,Berkes Lajos,Pereces Zsolt,Vida Mihály,Dr. Nádai Zoltán,

A 2013-as Péti Nagydíjat és egyben a kupát Fejes Gábor a Bátorfi Agria Ktk. Eger versenyzője nyerte el. Ideje: 0:26:32 perc

A Nőknél abszolút 1. helyen Gallyas Noémi Merida Maraton Team 0:35:31 perces időeredménnyel.

2013. Április 28-án Vasárnap Pétfürdő Nagyközség adott otthont a Magyar Országúti Kerékpáros Amatőrbajnokság 4. fordulójának, amelyet a helyi Bakony Bike Kerékpáros Egyesület rendezett meg. A versenyen 145 fő nevezett és indult.

A Bakony Bike Kerékpáros egyesületet és egyben Pétfürdő Nagyközséget 15 fő képviselte.

A verseny ideális időjárási viszonyok mellett zajlott egyenkénti indításos időfutam formában, ahol a nevezett kerékpárosok 1 percenként indultak a Pétfürdői Cseri kanyartól és 21 km megtételét követően a Kaposi-tónál értek célba.

A versenyiroda és eredményhirdetés a Közösségi Házban volt és a versenyt követően zsíroskenyérpartyn vehettek részt a bringások és az őket kísérő személyzet.

Egészségügyi szolgáltatást az AMS Speciális Mentőcsoport Ursinyi Krisztián csoportvezetővel biztosította. A mentőautót a Lexcom Electrics Kft. Budapest látta el üzemanyaggal.

Krisztián egyébként A Magyar Honvédség Egészségügyi Központ Budapest (Honvédkórház) Égési Sebészet Szakképzet műtőse a hétköznapokban. Az orvosi ellátást Dr. Nádai Zoltán látta el aki úgyszintén a Honvédkórház Égési Sebészetén dolgozik főorvosként.

A Pétfürdői Bakony Bike Kerékpáros Egyesületből 12 fő indult és nagyon szép eredményeket értek el. Pontgyűjtésbean a legeredményesebb versenyzőink: Bakos András,Taghsherer Imre,Szilágyi Péter-Pál,Lerner Csaba,Nagy László.

A VERSENY EREDMÉNYEI:

Helyezés     Név                         Csapat               Eredmény

______________________________________________________________________________

Férfi kategóriák:

 Korcsoportos lista: U13

1.       Kalocsai Kristóf                Triatlon Villám SE   0:40:10

2.      Kalocsai Mátyás                  Triatlon Villám SE   0:43:52

3.      Kalocsai Miklós                Triatlon Villám SE   0:45:56

 Korcsoportos lista: U15

1.       Tóth Zalán Zénó                  Salgótarjáni H.K.E. 0:40:28

2.       Vanó Gergõ                      Salgótarjáni H.K.E. 0:42:14

3.       Tüske Dávid                      Esztergomi Küllőszag 0:43:02

 Korcsoportos lista: U17

1.     Fazekas Kevin                    Trek Nella           0:33:52

2.      Papp Tamás László                Triatlon Villám SE   0:34:21

3.     Dovicsin Péter                  BADISZVSE           0:35:43

 Korcsoportos lista: U19

1.     Komjáti Kornél                  BADISZVSE           0:36:05

 Korcsoportos lista: Elit.1

1.       Fejes Gábor                    Bátorfi Agria KTK   0:26:32

2.       Mogyorosi Máté                  Agria KTK           0:28:52

3.       Braun Ferenc Attila            Mogyi SE             0:30:18

12.       Lerner Csaba                   Bakony Bike KE       0:32:46

Korcsoportos lista: Elit.2

1.       Kónya Tamás                    Bátorfi Agria KTK   0:28:51

2.       Tallián Péter                  Blue Scorpions       0:29:19

3.       Lengyel Gábor                  Hungarofondo         0:30:15

10.       Szilágyi Péter Pál              Bakony Bike KE       0:31:19

 Korcsoportos lista: Master

1.     Kiss Zoltán                     Siófoki KSC         0:30:14

2.    Bakos András                     Bakony Bike KE       0:30:18

3.   Pelyhe László                   Eger Termál         0:30:34

4.   Taghcherer Imre                Bakony Bike KE       0:31:12

12.      Vida Zsolt                       Bakony Bike KE       0:34:34

17.     Tar Zoltán                      Bakony Bike KE       0:35:19

19.      Bíró Tamás                      Bakony Bike KE      0:36:24

25.      Pereces Zsolt                  Bakony Bike KE       0:48:25

28.     Dr. Nádai Zoltán                Bakony Bike KE       0:48:25

Korcsoportos lista: Senior.1

1.   Papp Zoltán                    Karbona             0:30:22

2.    Huszár László                  Karbona             0:30:54

3.    Tóth József 55                Biondo Bike Club     0:31:47

8.     Nagy László                     Bakony Bike KE       0:34:25

9.     Zsingor Attila                 Bakony Bike KE       0:34:34

11.     Tóbiás Sándor                   Bakony Bike KE       0:37:11

12.     Berkes Lajos                   Bakony Bike KE       0:38:07

 Korcsoportos lista: Senior.2

1.    Labancz István                Szolnoki Bicósok     0:32:48

2.     Sztruhár József                Mátra Biker KHSC     0:33:47

3.    Sárfalvi Béla                 BMSC-Filutás         0:35:05

11.     Vida Mihály                     Bakony Bike KE       0:42:42

Női Kategoriák:

Korcsoportos lista: WU15

1.     Király Dóra                    Salgótarjáni H.K.E. 0:39:54

2.     Simon Szimonetta              BBSC                 0:45:36

 Korcsoportos lista: WU17

1.     Kutassy Kamilla                BBSC                 0:44:01

2.     Grajzel Sáron                  Salgótarjáni H.K.E. 0:44:01

 Korcsoportos lista: WU19

1.    Sulyok Enikõ                  Nincs klub           0:39:51

 Korcsoportos lista: W Elit

1.    Gallyas Noémi                  Merida Maraton Team 0:35:31

2.    Ányos Szilvia                  Bianchi Club KE     0:36:59

3.    Renner Mónika                  ASE Kerékpár         0:37:31

5.     Tamási Ivett                   Bakony Bike KE       0:37:58

 Korcsoportos lista: W Master

1.      Szabóné Szeibert Krisztina    Max 125 SC Kecskemét 0:42:27

2.   Tóth Imréné Kati             Nincs klub           0:46:35

3.    Fügi Andrea                    Veszprémi Triatlon   0:53:53

 Abszolút férfi első:

1.   1   119   Fejes Gábor         El.1     Bátorfi Agria KTK   0:26:32

 Abszolút női első:

72.   1   29   Gallyas Noémi       W El     Merida Maraton Team 0:35:31

Verseny útvonala:      PétfürdőðCsákány hídðŐsiðBerhidaðPétfürdő

–            Verseny távja:            21 km

–            A versenyen,              145 fő indult.

A Rendezvény támogatói:

– Pétfürdő Község Önkormányzata

– Közösségi Ház Pétfürdő

– Farády Kerékpár Veszprém

– Nutrixxion MY. ENERGY táplálék kiegészítő

-Orsós szikvíz Pétfürdő

-AMS Speciális Mentőcsoport

-Lexcom Electrics Budapest

-Polgárőrség Pétfürdő

Pétfürdő, 2013. április 28.                                   Horváth Ferenc sk. Bakony Bike kerékpáros Egyesület