3.helyezes

Bronzérem a Péti Nagydíj kerékpárversenyen. Taghscherer Imre 3. helyezést ért el.

A Bakony Bike Kerékpáros Egyesület 2014. április 27-én rendezte meg a XIV. Péti Nagydíj Kerékpárversenyt Pétfürdőn a szokásos Pétfürdő- Ősi- Berhida-Pétfürdő körön. Táv: 21 km

A Verseny az Országos Amatőrbajnokság 4. fordulója volt és időfutam formában került megrendezésre, ahol

1 percenként indultak a versenyzők.

Összesen 173 fő állt rajthoz. A Bakony Bike Kerékpáros Egyesület versenyzői is rajthoz álltak 17 fővel.

A népes hazai mezőnyből a legjobb eredményt a Master kategóriában Taghscherer Imre 00:29:53 perces idővel 3. helyezett lett.

A verseny napsütéses, szeles időben zajlott, amelynek központja a Pétfürdői Közösségi Házban volt.

 

Az abszolút 1. helyezett Róka Tibor DKSI-KTM Debrecen nyerte 00:27:29 (átlagsebessége: 45,58 Km/h)

A női Abszolút 1. helyezett Marton Orsolya Biondo Bike Klub 00:34:35 (átlagsebessége: 36,43 km/h)

 

A Bakony Bike Kerékpáros Egyesület eredményei:

 

Senior 2. kategória:

11.. Vida Mihály             Bakony Bike KE. Pétfürdő               ideje: 00:43:34

 

Senior 1. kategória:

6. Zsingor Attila           Bakony Bike KE. Pétfürdő                     00:33:53

7. Nagy László             Bakony Bike KE. Pétfürdő                     00:34:19

9. Berkes Lajos             Bakony Bike KE. Pétfürdő                     00:36:22

11. Tóbiás Sándor           Bakony Bike KE. Pétfürdő                     00:36:24

 

Master ffi. kategória:

3. Taghserer Imre         Bakony Bike KE. Pétfürdő                 00:29:53

6. Bakos András           Bakony Bike KE. Pétfürdő                 00:30:17

13.Vida Zsolt                 Bakony Bike KE. Pétfürdő                   00 :33:04

30. Tar Zoltán                 Bakony Bike KE. Pétfürdő                  00:35:54

37. Horváth Zoltán Csaba Bakony Bike KE. Pétfürdő                 00:43:45

38. Dr. Nádai Zoltán       Bakony Bike KE. Pétfürdő                   00:44:55

Elit 1. ffi.kategória:

18. Hóman Balázs István Bakony Bike KE. Pétfürdő                 00:36:41

23. Nádai Bence             Bakony Bike KE Pétfürdő                   00:55:30

 

Elit 2. ffi.kategória:

4. Mészáros Zoltán           Bakony Bike KE. Pétfürdő                       00:29:10

21. Szilágyi Péter Pál       Bakony Bike KE. Pétfürdő                         00:26:52

77. Horváth Zoltán Csaba Bakony Bike KE. Pétfürdő                     00:39:05

 

Master női kategória:

24. Imre-Horváth Zsuzsanna Bakony Bike KE. Pétfürdő               00:45:22

 

Gratulálunk a versenyzőinknek!

 

Pétfürdő, 2014-04-27.

Horváth Ferenc médiafelelős

—————————————————————————————————————————————-

2014. április 27.                         1. oldal

 

XIV.Péti Nagydíj Idõfutam

_______________________________________________________________________________

Magyar Kerékpáros Amatõr Bajnokság 4. futam

Pétfürdõ->Csákány híd->Õsi->Berhida->Pétfürdõ                 Táv:   21 km.

_______________________________________________________________________________

K.S. R.Sz. Név                         K.Cs.   Csapat               Eredmény   Hátrány   Átlag

____________________________________________________________________________________________________________________________

 

Korcsoportos lista: U15

 

1   167   Tóth Domonkos Bence           U15   Dr. Bátorfi AKTK     0:34:01   0:00:00     37.04

2   6   Hegedûs Kevin                 U15   Mátra Biker KHSC     0:36:31   0:02:30     34.50

3   164   Darányi Máté                 U15   Gyömrõ Vsk           0:46:32   0:12:31     27.08

Korcsoportos lista: U17

 

1   120   Szarka Gergely               U17   KSI-Csepel SE       0:33:11   0:00:00     37.97

2   158   Pécseli Gergõ                 U17   ASE Kerékpár         0:34:13   0:01:02     36.82

3   17   Zsebe Olivér                 U17                        0:35:12   0:02:01     35.80

4   7     Takács Ákos                   U17   Brigetio KSE         0:35:32   0:02:21     35.46

5   8     Hegedûs Erik                 U17   Mátra Biker KHSC     0:36:23   0:03:12    34.63

6   11   Hubik Levente                 U17   Brigetio KSE         0:40:58   0:07:47     30.76

Korcsoportos lista: U19

 

1   89   Zsámboki György Zsolt         U19                       0:31:11   0:00:00     40.41

2   63   András Vince                 U19   SZTK Riders         0:32:33   0:01:22     38.71

3   175   Lipkovics Bence               U19                       0:33:06   0:01:55     38.07

4   56   Gioris Thomas                 U19   SZTK Riders         0:42:54   0:11:43     29.37

Korcsoportos lista: El.1

 

1   109   Mogyorosi Máté               El.1 Hungarofondo         0:28:36   0:00:00     44.06

2   37   Kutács Zsolt                 El.1 Georg KSE           0:28:45   0:00:09     43.83

3   18   Tomás Nagy                   El.1 PROefekt             0:29:06   0:00:30     43.30

4   117   Fábián Norbert                El.1 Borsodnádasdi Tekerg 0:29:42   0:01:06     42.42

5   151   Záray László                 El.1 Merida Maraton Team 0:30:51   0:02:15     40.84

6   31   Rokob Jakab                   El.1 Team Econix-CR      0:31:14   0:02:38     40.34

7   125   Kiss Tamás                   El.1 Biondo Bike Club     0:31:28   0:02:52     40.04

8   148   Szûcs Richárd                 El.1 Freeriderz SC       0:31:47   0:03:11     39.64

9   153   Hûvösvölgyi Márton Gergely   El.1 Kertvárosi Gettó SE 0:32:06   0:03:30     39.25

10   85   Kiss Áron                     El.1 Mátra Biker KHSC     0:32:30   0:03:54     38.77

11   72   Bujtor Barna                El.1 Mátra Biker KHSC     0:32:32   0:03:56     38.73

12   146   Kovács János László           El.1                       0:32:45   0:04:09     38.47

13   34   Albertini Balázs             El.1 Team Econix-CR       0:33:10   0:04:34     37.99

14   155   Darányi Bence                 El.1 Gyömrõ Vsk           0:33:36   0:05:00     37.50

15   35   Zemlényi Mihály               El.1                       0:34:00   0:05:24     37.06

16   156   Ludman Simon                 El.1 ASE Kerékpár         0:34:42   0:06:06     36.31

17   40   Kovács Szabolcs               El.1                       0:35:32   0:06:56     35.46

18   67   Hóman Balázs István          El.1 Bakony Bike KE       0:36:41   0:08:05     34.35

19   26   Pete Márton                   El.1                       0:36:50   0:08:14     34.21

20   24   Végi Tamás                   El.1                       0:37:03    0:08:27     34.01

21   106   Gregor Zoltán                 El.1 Brigetio Kerékpáros 0:37:30   0:08:54     33.60

22   64   Nagy András                   El.1 EKKE                 0:41:42   0:13:06     30.22

23   93   Nádai Bence                   El.1 Bakony Bike KE       0:55:30   0:26:54     22.70

Korcsoportos lista: El.2

 

1   48   Lengyel Gábor                 El.2 Hungarofondo         0:29:03   0:00:00     43.37

2   97   Nagy Bulcsú                   El.2 Mugen Race Team Prol 0:29:03   0:00:00     43.37

3   171   Tallián Péter                 El.2 Blue Scorpions SC   0:29:03   0:00:00     43.37

4   163   Mészáros Zoltán               El.2 Bakony Bike KE       0:29:10   0:00:07     43.20

5   126   Makács Gábor                 El.2 C12.hu               0:29:28   0:00:25     42.76

6   96   Tóth András                   El.2 Team Econix-CR      0:29:49   0:00:46     42.26

7   58   Szilágyi Péter Pál           El.2 Bakony Bike KE       0:30:07   0:01:04     41.84

8   99   Pós Gergõ                     El.2                       0:30:12   0:01:09     41.72

9   177   Dányi Pál                     El.2 CSÕVÁZ KSE           0:30:26   0:01:23     41.40

10   20   Kõrösi Szabolcs Gábor Dr.     El.2 Merida CST Road Team 0:30:35   0:01:32     41.20

11   82   Petsuk Zoltán                El.2 Csepel Dolphins     0:30:38   0:01:35     41.13

12   174   Koháry Maros                 El.2                       0:30:51   0:01:48     40.84

13   94   Hajba Szilárd                 El.2                       0:31:05   0:02:02     40.54

14   45   Varga István                 El.2 Szingo SE           0:31:15   0:02:12     40.32

15   131   Endrédi Erhard               El.2 Peppe KSE           0:31:19   0:02:16     40.23

16   70   Borbély Gábor                 El.2 Mátra Biker KHSC     0:31:53   0:02:50     39.52

17   142   Oláh Gábor                   El.2 Szingo SE           0:32:00   0:02:57     39.38

18   159   Stettler Richárd              El.2 Szingo SE           0:32:05   0:03:02     39.27

19   173   Pance Lóránt Márton           El.2 ABC Nutrixxion       0:32:26   0:03:23     38.85

20   87   Forgó Tibor                   El.2 Salgótarjáni H.K.E. 0:32:33   0:03:30     38.71

21   88   Szél Gábor                   El.2 Tutti Bringa Team   0:32:37   0:03:34     38.63

22   2     Ábrahám István               El.2 SZTK Riders         0:33:09   0:04:06     38.01

23  157   Mihály Tamás                 El.2 Giant-Gyömrõ         0:33:14   0:04:11     37.91

24   22   Németh Viktor                 El.2 BVKK                 0:33:20   0:04:17     37.80

24   170   Caullier Sebastien           El.2                       0:33:20   0:04:17     37.80

26   21   Vízer Dániel                 El.2                       0:33:35   0:04:32     37.52
2014. április 27.

2. oldal

 

XIV.Péti Nagydíj Idõfutam

_______________________________________________________________________________

Magyar Kerékpáros Amatõr Bajnokság 4. futam

Pétfürdõ->Csákány híd->Õsi->Berhida->Pétfürdõ                 Táv:   21 km.

_______________________________________________________________________________

K.S. R.Sz. Név                         K.Cs.   Csapat               Eredmény   Hátrány   Átlag

____________________________________________________________________________________________________________________________

 

27   172   Rados Zsolt                   El.2                       0:33:39   0:04:36     37.44

28   42   Molnár Attila                 El.2                       0:34:38   0:05:35     36.38

29   4     Török Bálint                 El.2                       0:34:40   0:05:37     36.35

30   27   Sándor Gergely               El.2                       0:35:00   0:05:57     36.00

30   46   Fejes Mihály                 El.2 SZTK Riders         0:35:00   0:05:57     36.00

32   36   Cseh András                   El.2                       0:35:27   0:06:24     35.54

33   86   Munkácsi Péter               El.2                       0:35:30   0:06:27     35.49

34   1     Kovács Kristóf               El.2 Merida-Kõbánya TC   0:35:31   0:06:28     35.48

34   107   Perlaki Zsolt                 El.2 Stubler’s Bike Team 0:35:31   0:06:28     35.48

36   32   Vida József                  El.2 Brigetio KSE         0:35:32   0:06:29     35.46

37   105   Virág Balázs                 El.2 Mátra Biker KHSC     0:35:33   0:06:30     35.44

38   92   Koncz Gábor Dr.               El.2 Mátra Biker KHSC     0:35:54   0:06:51     35.10

39   140   Ulicska Csaba                 El.2                       0:36:12   0:07:09     34.81

40   39   Lukács Kálmán                 El.2                       0:36:32   0:07:29     34.49

41   41   Sila Zoltán                   El.2                       0:37:12   0:08:09     33.87

42   128   Mester András                 El.2                       0:38:36   0:09:33     32.64

43   122   Hricz András                  El.2                       0:38:37   0:09:34     32.63

44   76   Papp Mihály                   El.2 Brigetio Kerékpáros 0:39:06   0:10:03     32.23

45   73   Kálmán András                 El.2                       0:40:48   0:11:45     30.88

Korcsoportos lista: Mast

 

1   137   Róka Tibor                   Mast DKSI-KTM Debrecen   0:27:29   0:00:00     45.85

2   138   Havas Péter                   Mast Cervelo Team Prolog 0:28:02   0:00:33     44.95

3   161   Tagscherer Imre               Mast Bakony Bike KE       0:29:53   0:02:24     42.16

4   108   Balázs Attila                 Mast Szekszárdi SZKE     0:29:55   0:02:26     42.12

5   162   Molnár Tamás                 Mast                       0:30:03   0:02:34     41.93

6   78   Bakos András                 Mast Bakony Bike KE       0:30:17   0:02:48     41.61

7   176   Kiss Zoltán                   Mast                       0:30:20   0:02:51     41.54

8   119   Takács Péter                 Mast                       0:30:26   0:02:57     41.40

9   169   Török László                  Mast Roby Bike           0:31:06   0:03:37     40.51

10   130   Antal Attila                 Mast                       0:31:18   0:03:49     40.26

11   129   Kálmánchey Attila             Mast Biondo Bike Club     0:32:37   0:05:08     38.63

12   149   Révész István                 Mast Sólyom Team SE       0:32:41   0:05:12     38.55

13   75   Vida Zsolt                   Mast Bakony Bike KE       0:33:04   0:05:35     38.10

14   49   Zele László                   Mast                       0:33:10   0:05:41     37.99

15   61   Kormosói László Dr.           Mast Biondo Bike Club     0:33:35   0:06:06     37.52

16   154   Imre Zsolt                  Mast FTC Kerékpár Kft.   0:34:04   0:06:35     36.99

17   136   Dragovits András             Mast                       0:34:06   0:06:37     36.95

18   3     Földesi Gábor                 Mast CROSSKOVÁCS SE     0:34:15   0:06:46     36.79

19   144   Sinda Péter                   Mast Szolnoki Bicósok     0:34:17   0:06:48     36.75

20   134   Hivessy Zoltán               Mast                       0:34:19   0:06:50     36.72

21   19   Szabó Sándor (73)             Mast                       0:34:20   0:06:51     36.70

22   95   Petes Miklós                 Mast Mátra Biker KHSC     0:34:28   0:06:59     36.56

23   98   Szekerka András              Mast Mátra Biker KHSC     0:34:38   0:07:09     36.38

24   160   Virág Csaba                   Mast ASE Kerékpár         0:34:46   0:07:17     36.24

25   29   Tullner László               Mast                       0:34:55   0:07:26     36.09

26   33   Koperla Zsolt                 Mast                       0:35:12   0:07:43     35.80

27   47   Siklósi Péter Pál             Mast                       0:35:34   0:08:05     35.43

28   30   Kovács Roland                 Mast BVKK                 0:35:46   0:08:17     35.23

29   152   Ecsedi Péter                 Mast ASE Kerékpár         0:35:50   0:08:21     35.16

30   69   Tar Zoltán                    Mast Bakony Bike KE       0:35:54   0:08:25     35.10

31   28   Tóth Péter                   Mast                       0:36:52   0:09:23     34.18

32   15   Zsebe Péter                   Mast VTE                0:37:29   0:10:00     33.61

33   133   Szabó Gábor                   Mast                       0:38:27   0:10:58     32.77

34   9     Heiter Róbert                 Mast                       0:38:50   0:11:21     32.45

35   5     Bodnár Gábor                 Mast BVKK                 0:39:47   0:12:18     31.67

36   90   Dr. Kánay Tamás               Mast                       0:43:29   0:16:00     28.98

37   55   Horváth Zoltán Csaba         Mast Bakony Bike KE       0:43:45   0:16:16     28.80

38   91   Dr. Nádai Zoltán             Mast Bakony Bike KE       0:44:55   0:17:26     28.05

39   68   Molnár “Yeti” Tibor           Mast EKKE                 0:46:59   0:19:30     26.82

Korcsoportos lista: Se.1

 

1   102   Balázs Tibor                 Se.1 Szekszárdi SZKE     0:30:26   0:00:00     41.40

2   124   Huszár László                 Se.1 Karbona             0:30:47   0:00:21     40.93

3   81   György Zsolt Dr.             Se.1 Mátra Biker KHSC     0:31:47   0:01:21     39.64

4   111   Papp Zoltán                   Se.1 Karbona             0:31:51   0:01:25     39.56

5   10   Benedek István               Se.1 Balaton-Party KE     0:32:38   0:02:12     38.61

6   71   Zsingor Attila               Se.1 Bakony Bike KE       0:33:53   0:03:27     37.19

7   65   Nagy László                  Se.1 Bakony Bike KE       0:34:19   0:03:53     36.72

8   135   Takács József                 Se.1 Biondo Bike Club     0:35:10   0:04:44     35.83

9   60   Berkes Lajos                 Se.1 Bakony Bike KE       0:36:22    0:05:56     34.65

10   66   Angler Tibor                 Se.1 SZTK Riders         0:36:23   0:05:57     34.63
2014. április 27.

3. oldal

 

XIV.Péti Nagydíj Idõfutam

_______________________________________________________________________________

Magyar Kerékpáros Amatõr Bajnokság 4. futam

Pétfürdõ->Csákány híd->Õsi->Berhida->Pétfürdõ                 Táv:   21 km.

_______________________________________________________________________________

K.S. R.Sz. Név                         K.Cs.   Csapat               Eredmény   Hátrány   Átlag

____________________________________________________________________________________________________________________________

 

11   62   Tóbiás Sándor                Se.1 Bakony Bike KE       0:36:24   0:05:58     34.62

11   147   Navratil István               Se.1 Flów SC             0:36:24   0:05:58     34.62

13   143   Pallos Zoltán                 Se.1 Freeriderz SC       0:39:07   0:08:41     32.21

14   104   Ruthart Vilmos               Se.1 BVKK                 0:41:46   0:11:20     30.17

Korcsoportos lista: Se.2

 

1   110   Labancz István               Se.2 Szolnoki Bicósok     0:32:47   0:00:00     38.43

2   101   Sztruhár József               Se.2 Mátra Biker KHSC     0:34:00   0:01:13     37.06

3   127   Gál István                   Se.2                       0:34:07   0:01:20     36.93

4   168   Menyhért Ferenc               Se.2 Blue Scorpions SC   0:34:42   0:01:55     36.31

5   54   Tóth Imre                     Se.2                       0:35:49   0:03:02     35.18

6   43   Steierlein Péter            Se.2 Bike express SE     0:36:35   0:03:48     34.44

7   57   Holló Ferenc                 Se.2 WRT                 0:37:32   0:04:45     33.57

8   59   Varga Gusztáv                 Se.2 Blue Scorpions SC   0:38:32   0:05:45     32.70

9   44   Györki György                 Se.2                       0:38:43   0:05:56     32.54

10   51   Andristyák József             Se.2 Blue Scorpions SC   0:38:58   0:06:11     32.34

11   84   Vida Mihály                   Se.2 Bakony Bike KE       0:43:34   0:10:47     28.92

12   141   Fenyvesi Ferenc               Se.2 Freeriderz SC       0:48:23   0:15:36     26.04

Korcsoportos lista: Se.3

 

1   166   Sárfalvi Béla                 Se.3 Blue Scorpions SC   0:34:18   0:00:00     36.73

2   116   Tóth László Dr.               Se.3                       0:41:03   0:06:45     30.69

3   38   Kuti Géza                     Se.3 Dr. Bátorfi AKTK     0:44:50   0:10:32     28.10

Korcsoportos lista: WU17

 

1   145   Kapott Szonja                 WU17 Team 3K             0:39:25   0:00:00     31.97

Korcsoportos lista: WU19

 

1   80   Ott Kamilla                   WU19 Csõváz KSE           0:44:48   0:00:00     28.13

Korcsoportos lista: W El

 

1   123   Marton Orsolya               W El Biondo Bike Club     0:34:35   0:00:00     36.43

2   165   Gallyas Noémi                 W El Mugen Race Team Prol 0:35:41   0:01:06     35.31

3   25   Ispán Laura                   W El                       0:37:51   0:03:16     33.29

4   115   Tóth Éva                      W El Merida-Kõbánya TC   0:38:06   0:03:31     33.07

5   83   Kovács Kata                   W El                       0:40:16   0:05:41     31.29

6   23   Hégely Boglárka               W El                      0:40:37   0:06:02     31.02

7   53   Imre-Horvát Zsuzsa           W El Bakony Bike KE       0:45:22   0:10:47     27.77

Korcsoportos lista: W Ms

 

1   112   Tóth Edit                     W Ms                      0:40:00   0:00:00     31.50

2   118   Gergely Ildikó               W Ms                       0:40:05   0:00:05     31.43

3   50   Tóth Imréné Kati             W Ms                       0:40:26   0:00:26     31.16

4   52   Imre Ildikó                   W Ms                       0:40:36   0:00:36     31.03

5   79   Gál Éva                       W Ms Mátra Biker KHSC     0:40:58   0:00:58     30.76

Idõ nélküliek !

 

0   139   Cservenyák Bence             U19   Freeriderz SC       0:00:00

0   150   Bogyó Péter                   El.1 Freeriderz SC       0:00:00

0   77   Csuthy Viktor               El.2                       0:00:00

0   121   Szabó János                   El.2 Biondo Bike Club     0:00:00

0   132   Soós András                   El.2 Biondo Bike Club     0:00:00

0   103   Várhegyi Zsolt               Mast Team Econix-CR       0:00:00

0   114   Szabó Gábor                   Mast Karbona             0:00:00

0   100   Szilágyi Sándor               Se.1 BVSC-Zugló           0:00:00

0   113   Révész Gábor                 Se.1 Szeged KSC          0:00:00

0   74   Miklós Anna                   W El Szingo SE           0:00:00

Peti – Nagydij Idofutam 2014

XIV. Péti – Nagydíj Időfutam

Nyílt

Kerékpárverseny Pétfürdő

Magyar Kerékpáros Amatőr Bajnokság

4. futam

 

Rendező: Bakony Bike Kerékpáros Egyesület Pétfürdő

A verseny időpontja: 2014. április 27. vasárnap 10:00 óra

Nevezés díj előnevezés esetén:2.800-Ft/fő 2014-es AKESZ regisztrációval: 2500 Ft/fő

Előnevezés2014 április.23-ig Fizetési határidő: 2014. április. 24. 24:00

Előnevezés:www.bakonybike.uw.hu

Helyszíni nevezés: 3300 Ft/fő 2014-es AKESZ regisztrációval: 3000 Ft/fő

Nevezés: A helyszínen 8:00-10:30-ig Pétfürdő Közösségi Ház (Hősök Tere)

Kategóriák:A Magyar Kerékpáros Amatőr Bajnokság kiírása szerint

Táv:21 km

Útvonal: Pétfürdő-Csákány híd-Ősi-Berhida-Pétfürdő

Díjazás:Kategóriánként I-III. hely érem

Az abszolút I. helyezett elnyeri a Péti Nagydíj kupát

Az abszolút I. helyezett női versenyző kupát kap

A verseny nem lezárt útvonalon halad!!!

A KRESZ szabályainak betartása és kemény héjú fejvédő használata kötelező!!!

A versenyen mindenki a saját felellőségére vesz részt, a versenyen esetleges károkért, balesetekért a rendezőség felellőséget nem vállal és kártérítést nem fizet.

Óvás Az utolsó befutót követő 30 percen belül, 5 000 Ft óvási díj befizetése mellett, írásban a verseny főrendezőjénél.

Támogatók: – Pétfürdő Község Önkormányzata

– Közösségi Ház Pétfürdő

– Farády Kerékpár

– X-ion táplálék kiegészítő

– Orsós szikvíz

Információ: Rummel Ferenc   Tel: 06-30-238-7431

Honlapunk: www.bakonybike.uw.hu                  

email: bakonybike1@gmail.com.